T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Bakanlığımız tarafından hazırlanan İl ve İlçelerdeki birimlerimize ait web siteleri test aşamasında hizmete girdi.

İl Müdürlüğümüz tarafından 09 Eylül 2014 tarihinde Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığı’ndan  İl ve İlçelerimizde Müdürlük bazında olan Balıkesir Kuva-yi  Milliye Müze Müdürlüğü, Bandırma Müze Müdürlüğü ve Bandırma İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, Edremit İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ve Edremit Turizm Danışma, Ayvalık İlçe halk Kütüphanesi Müdürlüğü ve Ayvalık Turizm Danışma gibi birimlerimize birer Web Sitesi yapılması hususunda talepte bulunulmuş olup, Bakanlık tarafından talep uygun görülmüştü.

Bakanlık tarafından yapılan çalışmalar tamamlanarak 11.02.2015 tarihinde Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığı Web Sitelerini hazırladığını ve Web Sitesi sorumlularına iletilmek üzere kullanıcı kimliği ve şifreleri göndermiştir.

Bunun üzerine İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Poyrazlı ve Web Sitesi sorumlusu Bilgisayar İşletmeni Nurcan Şehirli tarafınfan İlgili Müdürlükler ile temasa geçilmiş, bir program dahilinde 24-25-26 ve 27 Mart 2015 tarihlerinde İl ve Edremit, Ayvalık ve Bandırma İlçelerine Web Sitesi sorumlularına  kimlik ve şifreleri imza karşılığı tebliğ edilmiştir. Sorumlulara Web sitelerine içerik girme konusunda bilgilendirme  ve uygulama çalışmaları yapılmıştır. İlgili Müdürlüklere Web içerik girişlerinin bir an evvel tamamlanması halinde test aşamasındaki Web siteleri Bakanlığımız tarafından hizmete alınacağı konusunda gerekli  uyarılar yapılmıştır.

Test aşamasında olan sitelerin adresleri aşağıda verilmiştir.

Balıkesir Kuva-yı Milliye Müzesi Müdürlüğü

Bandırma Müzesi Müdürlüğü

Bandırma İlçe halk Kütüphanesi Müdürlüğü

Ayvalık İlçe halk Kütüphanesi Müdürlüğü

M.Akpınar İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü

Ayvalık Turizm Danışma Bürosu

Edremit Turizm Danışma Bürosu

 

  • 1
  • 1